Jak se připojit

Klikněte na kteroukoliv aktivitu, pod názvem se Vám zobrazí volba „Zaregistrovat se“, na tu klikněte. Po zobrazení Úrovně členství klikněte na „Označit“. Vyplňte údaje do registračního formuláře a klikněte na „odeslat a zaplatit“. My Vám poté zašleme mailem fakturu (faktura nechodí automaticky, připravuje se ručně, takže to nebude úplně obratem). Po připsání částky 750 Kč na náš účet Vám aktivujeme přístup do skryté části.
Aktivity budete moci využívat od data registrace po dobu 365 dní. Zaplacením této částky se dostanete ke kompletním textům a přílohám všech aktivit.
V případě opětovného zájmu, kdy jste již v minulosti stránky využívali a po určité době byste měli zase zájem o jejich využívání, není třeba se nově registrovat – lépe je požádat mailem o obnovení.
Od června 2023 již nepřibývají nové aktivity, ale web bude pro předplatitele stále přístupný ve stávající podobě. Pokud není něco srozumitelné, nebo máte jiné dotazy či připomínky, nebojte se napsat mail (na adresu uvedenou v kontaktních informacích).
Upozornění: Pokud budete chtít aktivity (texty, obrázky…) tisknout, je lepší si je nejprve uložit k sobě do PC a poté si je vytisknout odsud.